Фармацевтична компанія Ілін: Ляньхуа Цінвень отримує ратифікований документ про українську реєстрацію

12-05

4 грудня фармацевтична компанія Ілін оголосила про те, що компанія нещодавно отримала ратифікований документ про реєстрацію, затверджений і виданий товариством з обмеженою відповідальністю “ТЕСТМЕТРСТАНДАРТ”. Цим документом було затверджено запатентовані компанією китайської медицини капсули Ляньхуа Цінвень на відповідність українським стандартам біологічно активних добавок.

Капсули Ляньхуа Цінвень є провідним продуктом фармацевтичної компанії Ілін, товаром у переліку державних базових лікарських препаратів і найменуванням у національному медичному страховому каталозі. В основному, препарат використовується для лікування застуди, грипу та нових захворювань, які пов’язані з пневмонією, спричиненою новим типом коронавірусу. З моменту спалаху епідемії, вкиликаної новим типом коронавірусу, капсули Ляньхуа Цінвень були рекомендовані у “Проекті про методи діагностики і лікування пневмонії, спричиненою новим типом коронавірусу”, який був виданий Державним комітетом з питань гігієни і охорони здоров’я КНР спільно з Державним управлінням з питань традиційної медицини (пробна версія 4/5/6/7/8), а також були рекомендовані у проектах про методи діагностики і лікування пневмонії, спричиненою новим типом коронавірусу у більш ніж 20 провінціях і містах. Цей препарат став найчастіше рекомендованим лікарським засобом китайської медицини. У квітні 2020 року Китайське державне фармацевтичне управління ухвалило рішення про те, щоб до попередньої інструкції для застосування капсул Лянхуа Цінвень додати “для легкої та загальної форми коронавірусу”.

Академіки Чжун Наньшань, Лі Ланьцзюань і Чжан Болі в Об’єднаній 23 лікарень для лікування пневмонії, спричиненої новим типом коронавірусу роводили наукові дослідження. Результати опубліковане в авторитетному європейському журналі “Рослинна медицина” в травні цього року виявило, що капсули Лянхуа Цінвень можуть значно поліпшити клінічні симптоми коронавірусної пневмонії нового типу, такі як лихоманка, слабкість, кашель і т.д., а також значно покращити патологічні зміни візуалізації легень, скоротити тривалість симптомів та підвищити відсоток пацієнтів, які одужали.

В даний час капсули Ляньхуа Цінвень схвалені для продажу в майже 20 країнах і регіонах, включаючи Канаду, Росію, Філіпіни, Кувейт, Киргизстан і т.д., а також в декількох десятках країн світу вже розпочато процес реєстрації препарату.В Узбекистані місцеве міністерство охорони здоровя занесло Ляньхуа Цінвень до білого списку протиепідемічних препаратів, що дозволило ввезення медикаментів без реєстрації та використання їх для лікування пацієнтів з новою коронарною пневмонією.

У заяві фармацевтичної компанії Ілін зазначено, що цього разу капсули Ляньхуа Цінвень отримали в Україні ратифікований документ про реєстрацію біологічно активних харчових добавок. Це означає, що компанія має кваліфікацію для продажу продукту на українському ринку, і це має дуже позитивний вплив на розширення закордонного ринку збуту.

заявление: эта статья воспроизведена из других средств массовой информации. Целью перепечатки является передача дополнительной информации. Это не означает, что данный веб-сайт согласен с его мнениями и отвечает за его подлинность и не несет никакой юридической ответственности. Все ресурсы на этом сайте собраны в Интернете. Цель обмена - для всеобщего ознакомления и справки. Если есть нарушение авторских прав или интеллектуальной собственности, пожалуйста, оставьте нам сообщение.

последний

1Группа TIENS станет глобальным участником массовой индустрии здравоохранения будущего

Группа TIENS станет глобальным участником массовой индустрии здравоохранения будущего

2Tiens Group провела международный форум индустрии здравоохранения

Tiens Group провела международный форум индустрии здравоохранения

3Наньчанская инициатива о развитии сотрудничества в области традиционной медицины в рамках ШОС была принята на Форуме ШОС по традиционной медицине

Наньчанская инициатива о развитии сотрудничества в области традиционной медицины в рамках ШОС была принята на Форуме ШОС по традиционной медицине

4Символы Олимпийских и Паралимпийских игр в Токио 2020 созданы на лазерных станках Bodor.

Символы Олимпийских и Паралимпийских игр в Токио 2020 созданы на лазерных станках Bodor.

5Реинкарнация Джебдзун-Дамба-хутухты должна уважать религиозные предписания

Реинкарнация Джебдзун-Дамба-хутухты должна уважать религиозные предписания

62021 QUALITY ZHEJIANG VIRTUAL EXPO (SWEATERS CLOTHING-THE EUROPEAN UNION) will be launched on August 8th!

2021 QUALITY ZHEJIANG VIRTUAL EXPO (SWEATERS CLOTHING-THE EUROPEAN UNION) will be launched on August 8th!

© Aвторское право 2009-2020 Российские интернет-новости